• Podróż po Europie

• Dzień jak co dzień a tymczasem 16 czerwca uczniowie klasy

3B postanowili zabrać swoich rodziców w niecodzienną podróż po krajach europejskich. W takim charakterze odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Przedstawienie miało wymiar edukacyjny, uczniowie zaprezentowali wiedzę o krajach europejskich tj. Hiszpanii, Francji, Anglii, Włoszech i Grecji.

"Co kraj to obyczaj"- dzieci wierszem, śpiewem oraz tańcem ukazały tradycję i kulturę płynącą z innych państw. Pojawiła się corrida, hiszpańskie flamenco, pokaz mody, francuski kankan, walc angielski, włoski taniec tarantela a także elementy mitologii greckiej. Uczniowie zaśpiewali piosenki w języku angielskim jak i francuskim.

Uśmiechnięci i wzruszeni rodzice mieli wyjątkową okazję podziwiać nie tylko wystawę prac swoich dzieci ale także ich niesamowity talent zarówno aktorski jak i taneczny.

• 42 719 81 44 (tel./fax) 509-067-898
        • ul.Targowa 21 95-010 Stryków Poland